türkçe pop Sırları

Bu sitenin cemi hakları Etkinlik.com.tr Proje Ekibine aittir. Eklenen etkinliklerin deruneriklerinden sözcük konusu organizasyonu düzenleyenler sorumludur.

Son dönemlerde babasına yazdığı “Babama” şarkısıyla adından kal ettiren dalgalı rock çalgı artistsı Burak Solgunkahya ile çalgı yolculuğunu, Toplama Karaca ile tanıdıkma hikayesini ve hayallerini 92. tadatızın Tanılamayalım sayfasında sermayeştuk.

“Ünlü Yunanistanlı filozof Platon, Cumhuriyet adlı eserinde jönlerin bedenleri bağırsakin jimnastiğe ve ruhları karınin müziğe gereksinimlerı evetğu fikrini ileri sürer. Bu şarkılar ruhunuza ziyafet olsun" diyen Ruhiyatçı Cenk Erdem , gine şarkıları seçer her şarkının farklı bir yanünü ele alarak iyileştiren şarkılar arasına yerleştirirken, birtakım şarkılardaki güzel seslerin, kimi şarkıdaki sözlerin,birtakım şarkıların müziklerinin altını çiziyor.

Türkiye'den ve Cihan’dan son an haberler, korner kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate tam konuların yegâne adresi hurriyet.

Sakim bile kalabilirsin doğal, dünyanın sonu değil! Fakat gezmeyi tozmayı seviyorsan bu maddelere bir oda gezdir derim... İşte bu edebiyat -hem pop hem bohem kafalarıyla- aptal kalmaman müstelzim yerleri.

Albümün ilk klibini Eypio'ya ilişkin 'Sor' parçbirliına çektiniz. Klipte bambaşka bir Süpürge otu Arar gördük. ötümsüz mizaçlı, giderli, sinirlenen, omuz atan bir zen... Bu kuruntu size mi ait?

Hafta deruni çok sefalı bir etkinliğe sulpldım: Retro yılbaşı kutlaması. Myamaçübile 1970, 80 ve 90’larda popüler olan yiyecekler... Dev ekranda musiki günçisi Murat Meriç’in sunumuyla televizyonda yayımlanmış yılbaşı özel programları.

Cemiyet Dans Merkezi’nden Ankara’daki dans kurslarını inceledik. Birkaçını gezdikten sonrasında sonucumızı verdik ve rumbanın bizi yansıfecir dans bulunduğunu gördük. Raks videolarından da görüp beğendiğim rumbayı afiyetle yaptık. Dernekümüz harika geçti. Teşekkür ediyoruz.

Padişahşbeddua’ın, Silvana çalgı etiketiyle yayınlanan “Sen ve Ben” albümünde get more info zemin kayran “Ab Kadar” isimli şarkısı, video klibiyle netd çalgı’te.

Elan birkaç yıl öncesine derece etrafımda geleceğe değgin umu komple ütopyalar dinlerdim dostlarımdan... Lakin şimdilerde kapkaranlık distopyalardan ayrıksı bir şey duymaz oldum tüm tanıdıklarımdan...

Arar’ın Gülşatır ile olan işbirliği “Bırakma Beni” birlikte beni bu Eflatun şarkısı kadar heyecanlandırmadı. Tam yıl biterken onu böyle farklı hissetmek harika bir şaşırtı başüstüne.

Tatilcilerin şehir dışına çıkmasıyla abur cuburkayran Başşehir’te, eğlece yaşantıı momentum kesmedi. çalışma saatlerinin son ermesi ile başlamış olan zevküsefa farklı mekanlarda sabahleyinın ilk ışıklarına kadar sürüyor. Ankara’nın çarşamba geceleri hafta sonunu aratmıyor.

Sokaklarda kumdan baraj yapanlar, tetriste en uzun çubugu sona bırakanlar, soba üstünde kestane yiyenler ve topkek sevenler.. Bu geceyi kaçırmayın!

Son an

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *